381 Niina Aalto Tyglängd IKEA 2000-tal

3683a_8dc6b508a7607bf_med.jpeg
  • 3683a_8dc6b508a7607bf_sm.jpeg
  • 3683b_8dc6b508be378c8_sm.jpeg
  • 3683c_8dc6b508d3b6eea_sm.jpeg
  • 3683d_8dc6b508e943ad4_sm.jpeg

Textil från kollektionen Gulört

Blomstermönster i blå och rosa mot gul botten

Designad 2012 av Niina Aalto för IKEA

Märkt: Niina Aalto IKEA Of Sweden 2012

Mått: 500 x 150 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, något ojämt klippt i kortsidorna, inga övriga anmärkningar

Niina Aalto Fabric length IKEA 2000s

Textile from the Gulört collection

Floral pattern in blue and pink against a yellow background

Designed in 2012 by Niina Aalto for IKEA

Marked: Niina Aalto IKEA Of Sweden 2012

Dimensions: 500 x 150 cm

Condition report: Minor use wear, slightly unevenly cut on the short sides, no other remarks

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK