293 Portmonnä "Chanel" Spanien 2000-tal

3612a_8dc683ad5ce532e_med.jpeg
  • 3612a_8dc683ad5ce532e_sm.jpeg
  • 3612b_8dc683ad6fbc225_sm.jpeg
  • 3612c_8dc683ad7fa1c90_sm.jpeg
  • 3612d_8dc683ad8faa2f7_sm.jpeg
  • 3612e_8dc683ada284d98_sm.jpeg

Plånbok / sedelfodral i quiltat lackläder

CC-logo i vitmetall, Flertalet fack invändigt, ett med dragkedja

Märkt: Chanel Made In Spain

Certifikatnummer: 22673150

Carte d'authenticité, kvitto, sammetsfodral och ask medföljer

Höjd: 10 cm

Bredd: 19 cm

Wallet "Chanel" Spain 2000s

Wallet in quilted patent leather

CC logo in white metal, Several compartments inside, one with zipper

Marked: Chanel Made In Spain

Certificate number: 22673150

Carte d'authenticité, receipt, velvet case and box included

Height: 10 cm

Width: 19 cm

Condition report: No remarks

    Värdering3 000 - 4 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK