266 Soffbord glas & aluminium 2000-tal

3965a_med.jpeg
  • 3965a_sm.jpeg
  • 3965b_sm.jpeg
  • 3965c_sm.jpeg

Runt soffbord med två glastoppar i marmorerat och härdat glas

Ram och ben i svartlackad metall

Höjd: 45 cm

Diameter: 80 cm

Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar

Coffee table glass & aluminum 2000s

Round coffee table with two glass tops in marbled and tempered glass

Frame and legs in black lacquered metal

Height: 45 cm

Diameter: 80 cm

Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK