611 Viveca Sahlin Scrimshaw Horn 1996
Hornbit med Scrimshaw föreställande en flock med renar i fjällandskap.
Signerad: Viveca
Daterad: 1996
Längd: 22 cm
Viveca Sahlin Scrimshaw Horn 1996
Horn piece with Scrimshaw depicting a herd of reindeers in a mountain landscape.
Signed: Viveca
Dated: 1996
Length: 22 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |