125 Inger Ståbi Olja på duk
Konstnär född: 1948
Modellporträtt.
Signerad.
Mått på duk: 80 x 60 cm
Mått inklusive ram: 82 x 63 cm
Inger Ståbi Oil on canvas
Artist born: 1948
Model portrait.
Signed.
Dimensions of canvas: 80 x 60 cm
Dimensions including frame: 82 x 63 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |