142 Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Olja på duk
Abstrakt komposition
Till synes osignerad
Mått på duk: 55 x 33 cm
Mått inkl ram: 63,5 x 42 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas
Abstract composition
Apparently unsigned
Dimensions of canvas: 55 x 33 cm
Dimensions including frame: 63.5 x 42 cm
Condition report: Age-based wear on frame, no other remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |