56 Lars Lerin Akvarell på papper
"Här slutar allmän väg"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2017
Omnämnd i boken "En viss mängd ljus" ISBN: 978-91-519-0699-7
Mått på papper: 76 x 58 cm
"This is where the public road ends"
Dated: 2017
Mentioned in the book "A certain amount of light" ISBN: 978-91-519-0699-7
Dimensions of paper: 76 x 58 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 100 000 - 120 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |