59 Lars Lerin Akvarell på papper
"Uthus, Sunnemo" / "Nore"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1983-2010
Mått på papper: 76 x 57 cm
Konditionsrapport: Mindre reva i övre högra hörn, Inga övriga anmärkningar
"Outhouse, Sunnemo" / "Nore"
Dated: 1983-2010
Dimensions of paper: 76 x 57 cm
Condition report: Minor tear in right upper corner, No other remarks
Värdering | 70 000 - 80 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |