79 Lars Lerin Akvarell på papper
"Dimma, Nordland"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2017
Mått bildyta: 50 x 40 cm
Mått inklusive ram: 75 x 66 cm
"Fog, Northland"
Dated: 2017
Image area dimensions: 50 x 40 cm
Dimensions including frame: 75 x 66 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 50 000 - 60 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |