82 Lars Lerin Akvarell på papper
"Busken / Hugge"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2018
Mått bildyta: 29,5 x 24.5 cm
Mått inklusive ram: 46 x 40 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
"The bush / Chop"
Dated: 2018
Image area dimensions: 29.5 x 24.5 cm
Dimensions including frame: 46 x 40 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
Värdering | 35 000 - 40 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |