85 Lars Lerin Akvarell på papper
"Minnen"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1987
Mått bildyta: 30 x 26 cm
Mått inklusive ram: 35 x 32 cm
"Memories"
Dated: 1987
Image area dimensions: 30 x 26 cm
Dimensions including frame: 35 x 32 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 35 000 - 40 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |