69 Lars Lerin Akvarell på papper
"Kontor"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2016
Omnämnd i boken "En viss mängd ljus" ISBN: 978-91-519-0699-7. på två helsidor.
Mått på papper: 153 x 102 cm
"Office"
Dated: 2016
Mentioned in the book "A certain amount of light" ISBN: 978-91-519-0699-7. on two full pages.
Dimensions of paper: 153 x 102 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 180 000 - 200 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |