21 Lars Lerin Akvarell på papper

4483a_8dc88dad48edb6f_med.jpeg
  • 4483a_8dc88dad48edb6f_sm.jpeg
  • 4483b_8dc88dad567d010_sm.jpeg
  • 4483c_8dc88dad67108d0_sm.jpeg
  • 4483d_8dc88dad7446bc5_sm.jpeg
  • 4483e_8dc88dad7e8445f_sm.jpeg

"Yazd, Iran"

Signerad: Lars Lerin

Daterad: 2004-2012

Omnämnd i boken "En viss mängd ljus" ISBN: 978-91-519-0699-7

Mått på papper: 152 x 102 cm

"Yazd, Iran"

Dated: 2004-2012

Mentioned in the book "A certain amount of light" ISBN: 978-91-519-0699-7

Dimensions of paper: 152 x 102 cm

Condition report: No remarks

    Värdering150 000 - 180 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK