93 Lars Lerin Blandteknik på papper
Träsnitt & akvarell på papper
"Motiv från Snow Hill, Antarktis"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1991
Mått på papper: 43 x 35 cm
Lars Lerin Mixed media on paper
Woodblock & Watercolor on paper
"Motif from Snow Hill, Antarctica"
Dated: 1991
Dimensions of paper: 43 x 35 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 20 000 - 25 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |