44 Lars Lerin Blandteknik på papper

4419a_8dc88b53a7db6b1_med.jpeg
  • 4419a_8dc88b53a7db6b1_sm.jpeg
  • 4419b_8dc88b53b56953c_sm.jpeg
  • 4419c_8dc88b53c02eb12_sm.jpeg
  • 4419d_8dc88b53cc42d10_sm.jpeg

Träsnitt & akvarell på papper

"Ledningsgata"

Signerad: Lars Lerin

Daterad: 1997

Mått på papper: 76 x 56 cm

Lars Lerin Mixed media on paper

Woodcut & watercolor on paper

"Pipeline street"

Dated: 1997

Dimensions of paper: 76 x 56 cm

Condition report: No remarks

    Värdering20 000 - 25 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK