94 Lars Lerin Olja på duk
Lars Lerin
"Fönster"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1979
Mått på duk: 107 x 96 cm
Lars Lerin Oil on canvas
"Window"
Dated: 1979
Dimensions of canvas: 107 x 96 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 40 000 - 50 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |