473 Golvfigurin Panter Italien 2000-tal
Porslinfigur föreställande en rytande, svart panter
Höjd: 81 cm
Konditionsrapport: Mindre yslitage, inga övriga anmärkningar
Floor figurine Panther Italy 2000s
Porcelain figurine depicting a roaring black panther
Height: 81 cm
Condition report: Minor ice wear, no other remarks
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |