181 Hag Hans Engstedt Färglitografi
"Kom nu! det är inte farligt" Signerad med blyerts: HagHans Engstedt Numrerad: 125/290 Mått bildyta: 55 x 23 cm Löst blad
HagHans Engstedt Color lithograph "Kom nu! det är inte farligt" Signed with pencil: HagHans Engstedt Numbered: 125/290 Dimensions image area: 55 x 23 cm Loose sheet Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |