177 Okänd Konstnär Gouache på Papper 1900-tal
Landskap Otydligt signerad Okänd / oidentifierad konstnär Mått på papper: 57 x 48 cm Mått med ram: 66 x 57 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Unknown Artist Gouache on Paper Landscape Unclearly signed Unknown / Unidentified artist Dimensions of paper: 57 x 48 cm Dimensions with frame: 66 x 57 cm Condition: Minor age-based wear, wear on frame, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |