78 Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi
Fjällmotiv Signerad: S. Fager Daterad: 1989 Numrerad: 43/185 Mått på bildyta: 61 x 49 cm Mått med ram: 74 x 62 cm
Sixten Fager 1920-2010 Color litograph
Mountain motif
Signed: S. Fager
Dated: 1989
Numbered: 43/185
Dimensions of image area: 61 x 49 cm
Dimensions with frame: 74 x 62 cm
Condition: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |