183 Väinö Oskari Juntura Olja på Duk
Konstnär född: 1947 Landskap Signerad Mått på duk: 90 x 70 cm Mått med ram: 102 x 82 cm
Konditionsrapport: Mindre tryckskador på duk, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Väinö Oskari Juntura Oil on Canvas Artist born: 1947 Landscape Signed Dimensions of canvas: 90 x 70 cm Dimensions with frame: 102 x 82 cm Condition: Minor press damage on canvas, minor age-based wear, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |