59 Charles Roka 1912-1999 Olja på duk
Lekande barn
Signerad: Roka
Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått med ram: 98 x 82 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Charles Roka 1912-1999 Oil on canvas
Playing children
Signed: Roka
Size of canvas: 81 x 65 cm
Size with frame: 98 x 82 cm
Condition: Minor wear on frame, no other remarks.
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |