10
Torfrid Olsson 1913-2003 Tusch på papper
Final bid800 SEK
Est800 - 1,000 SEK
136
Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
158
Okänd konstnär Akvarell på papper 1900-tal
Final bid1,200 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
39
Torgny Forsberg 1920-1992 Akryl på pannå
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
97
Carl Månsson 1892-1976 Olja på duk
Final bid2,000 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK