131 Håkan Berg Färgetsning
Konstnär född: 1958
"Hälsning"
Numrerad: 40/50
Bladets mått: 24 x 22 cm
Mått med ram: 43 x 41 cm
Konditionsrapport: Vågigt papper, fläckar på passpartou, inga övriga anmärkningar
Håkan Berg Color etching
Artist born: 1958
"Greeting"
Numbered: 40/50
Sheet dimensions: 24 x 22 cm
Dimensions with frame: 43 x 41 cm
Condition report: Wavy paper, stains on passepartou, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |