195 Kristina Nilsdotter Olja på duk 2013
Konstnär född: 1966
"Slummer mellan världar"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2013
Mått på duk: 150 x 120 cm
Mått inkl ram: 154 x 125 cm
Kristina Nilsdotter Oil on canvas 2013
Artist born: 1966
"Slumber between worlds"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2013
Dimensions of canvas: 150 x 120 cm
Dimensions including frame: 154 x 125 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |