190 Per Julius Färglitografi
Konstnär född: 1951
Landskapsmotiv.
Signerad med blyerts
Numrerad: 105/110
Mått bildyta: 22 x 14 cm
Mått inklusive ram: 38,5 x 32 cm
Per Julius Color lithography
Artist born: 1951
Landscape motifs.
Signed in pencil
Numbered: 105/110
Image area dimensions: 22 x 14 cm
Dimensions including frame: 38.5 x 32 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |