616 Armband / Bismarck 18K Guld 1900-tal
Armband tillverkad av 18k rött guld.
Stämplad: GFAB (Guldfynd Ab) 750
Längd: 20,5 cm
Vikt: 6,1 gram
Bracelet / Bismarck 18K Gold from the 20th century
Bracelet made of 18k red gold.
Stamped: GFAB (Guldfynd Ab) 750
Length: 20.5 cm
Weight: 6.1 grams
Condition report: No remarks.
Estimate | 3,000 - 3,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |