151 Okänd konstnär Akvarell på papper 1900-tal
Porträtt.
Oidentifierad konstnär / Otydligt signerad.
Mått på papper: 27 x 22 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Watercolor on paper from the 20th century
Portrait.
Unidentified artist / Indistinctly signed.
Dimensions of paper: 27 x 22 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |