180 Peter Thor Gunnarsson Olja på duk
Konstnär född: 1958, Danmark
Abstrakt komposition
Signerad: Peter Thor
Mått på duk: 80 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Peter Thor Gunnarsson Oil on canvas
Artist born: 1958 Denmark
Abstract composition
Signed: Peter Thor
Dimensions of canvas: 80 x 40 cm
Condition report: Less insignificant wear on frame, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |