Specialauktion Lars Lerin 29e juni 2024
Välkommen att delta i vår fantastiska specialauktion med konst av folkkära Lars Lerin!
För mer information om denna auktion samt transportfrågor kan du klicka på knappen "Auktionsinformation" högt upp på denna sida eller besöka vår FAQ:
https://www.norrlandsauktionsverk.se/sv-SE/faq
Vi rekommenderar samtliga köpare / vinnare som vill få sitt föremål packat & transporterat genom oss att teckna en försäkring via IF som täcker hela inköpsbeloppet inklusive transportkostnaden vid skada.
Ending soonest
- Art & GraphicsClear filters
99
Lars Lerin Blandteknik på papper
Final bid17,000 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
100
Lars Lerin Akvarell på papper
Final bid100,000 SEK
Est120,000 - 150,000 SEK
101
Lars Lerin Olja på pannå
Final bid32,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
103
Final bid62,000 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
102
Lars Lerin Olja på duk
Final bid48,000 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK