65 Curt Sjöberg 1911-1987 Olja på Duk
"Trosa" Signerad: Curt Sjöberg Daterad: 1987 Mått på duk: 41 x 33 cm Mått med ram: 43 x 35 cm
Curt Sjöberg 1911-1987 Oil on Canvas "Trosa" Signed: Curt Sjöberg Dated: 1987 Dimensions of canvas: 41 x 33 cm Dimensions with frame: 43 x 35 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |