58 Anna Cervin 1878-1972 Olja på Duk
Porträtt av en ung kvinna i rosa klänning Signerad: Anna Cervin Daterad: 1958 Mått på duk: 46 x 38 cm Ej ramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Anna Cervin 1878-1972 Oil on Canvas Portrait of a young woman in a pink dress Signed: Anna Cervin Dimensions of canvas: 46 x 38 cm Unframed Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |