261 Fotogenlampa Elektrifierad 1900-tal
Elektrifierad fotogenlampa med vit glaskupa och metallfot. Höjd med kupa: 51 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Kerosene Electric lamp 20th Century Electrical Kerosene lamp with white glass screen and metal foot. Height with screen: 51 cm Condition: Not tested for function, age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |