149 Okänd Konstnär Olja på Duk
Landskap Saknar synlig signatur Mått på duk: 80 x 50 cm Mått med ram: 86 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
---------------------------------------
Unknown Artist Oil on Canvas Landscape Appears unsigned Dimensions of canvas: 80 x 50 cm Dimensions with frame: 86 x 56 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.