136 Leif Graneheim Akryl på Duk
Konstnär född: 1945 "Toscana" Monogramsignerad: LG Daterad: 2015 Mått på duk: 90 x 70 cm Mått med ram: 92 x 72 cm
Konditionsrapport: Lagning på duk, inga övriga anmärkningar
Leif Graneheim Acrylics on Canvas Artist born: 1945 "Toscana" Monogram signed: LG Dated: 2015 Dimensions of canvas: 90 x 70 cm Dimensions with frame: 92 x 72 cm Condition: Canvas repaired, no other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |