62 Per Julius Färglitografi
Konstnär född 1951 Sjö och björkar Signerad med blyerts: P.Julius Numrerad: 32/360 Mått bildyta: 46 x 32 cm Mått med ram: 68 x 51 cm
Per Julius Color litography Artist born 1951 Lake and birch trees Signed in pencil: P.Julius Numbered: 32/360 Image area dimensions: 46 x 32 cm Dimensions with frame: 68 x 51 cm Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |