79 Carl Leo Åman Snidad trätavla
"I smedjan" Monogramsignerad Mått: 45 x 35
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |