126 Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Olja på duk
Fiskeläge Signerad: K Gustaf Strandberg Mått på duk: 65 x 54 cm Mått inklusive ram: 84 x 74 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, Inga övriga anmärkningar.
Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Oil on canvas Fishing spot Signed: K Gustaf Strandberg Dimensions of canvas: 65 x 54 cm Dimensions including frame: 84 x 74 cm Condition report: Minor wear, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |