203 Einar Wallquist 1896-1985 Blyerts på papper (2 st)
Ett par porträtt.
Signerade: Einar Wallquist
Daterade: 1979
Mått bildyta: 35 x 26 cm
Mått inklusive ram: 46 x 37 cm
Einar Wallquist 1896-1985 Pencil on paper (2 pcs)
a pair of portraits.
Signed: Einar Wallquist
Dated: 1979
Image area dimensions: 35 x 26 cm
Dimensions including frame: 46 x 37 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |