173 Lars A Persson Akvarell på papper
Konstnär född: 1958
"Tidig höst"
Signerad: Lars A Persson
Daterad: 1999
Mått på bildyta: 50 x 26 cm
Ramens mått: 60 x 34 cm
Lars A Persson Watercolor on paper
Artist born: 1958
"Early fall"
Signed: Lars A Persson
Dated: 1999
Dimensions of image area: 50 x 26 cm
Dimensions with frame: 60 x 34 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |