43 Maja Fjaestad 1873-1961 Handtryck
"Vildros"
Signerad: Maja Fjæstad
Mått på papper: 29,5 x 25 cm
Mått inkl ram: 48 x 39 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, något gulnat papper, inga övriga anmärkningar
Maja Fjaestad 1873-1961 Hand print
"Wild Rose"
Signed: Maja Fjæstad
Dimensions of paper: 29.5 x 25 cm
Dimensions including frame: 48 x 39 cm
Condition report: Age-based wear, slightly yellowed paper, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |