168 Okänd Konstnär Olja på duk
Motiv av fiskeläge
Osignerad
Mått på duk: 56 x 47 cm
Mått inklusive ram: 58 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on panel
Motif from fishing village
Unsigned
Canvas dimensions: 56 x 47 cm
Dimensions including frame: 58 x 49 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |