52 Helge Holmlund 1911-1989 Olja på Duk
Porträtt
Signerad: H.Holmlund
Daterad: 1962
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått inklusive ram: 58 x 51 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helge Holmlund 1911-1989 Oil on Canvas
Portrait
Signed: H.Holmlund
Dated: 1962
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions including frame: 58 x 51 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |