2 Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache på papper
Kvinnoporträtt med man till häst
Signerad: Aly Ben Salem
Mått på bildyta: 26 x 21 cm
Mått med ram: 42 x 37 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache on paper
Female portrait with man on horseback
Signed: Aly Ben Salem
Dimensions of image area: 26 x 21 cm
Dimensions of frame: 42 x 37 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |