469 Lisa Larson 1931-2024 Katt "Mia" 1900-tal
Skulptur tillverkade av glaserat stengods
Märkta: Lisa L K- Studion Gustavsberg
Höjd: 18 cm
Lisa Larson 1931-2024 Cat "Mia" 20th century
Sculpture made of glazed stoneware
Marked: Lisa L K- Studion Gustavsberg
Height: 18 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |