53 Christina Västerbo Färglitografi
Konstnär född: 1963
"Kopplingen"
Signerad: Christina Västerbo
Numrerad: 199/255
Mått på bildyta: 26 x 24 cm
Mått inkl ram: 43 x 38,5 cm
Christina Västerbo Color lithography
Artist born: 1963
"The Connection"
Signed: Christina Västerbo
Numbered: 199/255
Dimensions of image area: 26 x 24 cm
Dimensions including frame: 43 x 38.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |