52 Berta Hansson 1910-1994 Torrnålsgravyr
Fåglar.
Signerad med blyerts: Berta Hansson
Numrerad: 13/20
Mått på papper: 48 x 35 cm
Berta Hansson 1910-1994 Drypoint engraving
Birds.
Signed with pencil: Berta Hansson
Numbered: 13/20
Dimensions of paper: 48 x 35 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |