650 Samling Smycken Camé 18K Guld 1900-tal (4st)
Samling smycken innehållandes halsband, ring & örhängen tillverkade av 18K Guld.
Inre diametermått ring: 16 mm
Längd: 41 cm
Total vikt: 14,9 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Collection Jewelry Cameo 18K Gold from the 20th century (4pcs)
Collection of jewelry including necklace, ring & earrings made of 18K Gold.
Inner diameter measurement ring: 16 mm
Length: 41 cm
Total weight: 14.9 grams
Condition report: Minor use wear, No other remarks.
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |