164 Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Blandteknik på papper
Porträtt
Signerad: XII
Mått bildyta: 42 x 24 cm
Mått med ram: 59 x 40 cm
Konditionsrapport: Personlig dedikation a tergo, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Mixed media on paper
Portrait
Signed: XII
Image area dimensions: 42 x 24 cm
Dimensions with frame: 59 x 40 cm
Condition report: Personal dedication on verso, wear on frame, No other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |