174 Berta Hansson 1910-1994 Tusch på papper
Porträtt.
Monogramsignerad: BH
Daterad: 1953
Mått bildyta: 28 x 17 cm
Mått inklusive ram: 43 x 31 cm
Berta Hansson 1910-1994 Ink on paper
Portrait.
Monogrammed: Bra
Dated: 1953
Image area dimensions: 28 x 17 cm
Dimensions including frame: 43 x 31 cm
Condition report: No comments
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |